Мапа порталу

Олександр Сєнкевич: день міста має бути безпечним, чистим, комфортним

Сьогодні під час засідання організаційного комітету по святкуванню дня міста було обговорено чимало технічних і уточнюючих питань. Засідання відбулося за участі Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, першого віце-мера Володимира Криленка, начальника управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрія Любарова, представників профільних служб і управлінь.

Міський голова Олександр Сєнкевич наголосив, що день міста має обов’язково бути безпечним для всіх містян.

- Це – по-перше. По-друге – місто має бути прибрано. І не тільки до свята. Необхідно збільшити кількість техніки, яка буде працювати, кількість одиниць транспорту, який буде вивозити ТПВ. Місто має бути прибрано після святкування, аби на ранок все було чисто. І по-третє, городянам має бути комфортно. Треба налагодити роботу громадського транспорту таким чином, аби можна було маршрутками, тролейбусами, трамваями дістатися до дому після закінчення свята, концертів.

Урочистостям до дня міста передуватимуть ще кілька заходів, які присвячені цьому дню. Зокрема, зустріч Олександра Сєнкевича з молоддю, традиційна урочиста сесія, відкриття художньої виставки у виставковій залі міського палацу культури та мистецтв, тощо. Міський голова також озвучив, кого з зірок можна буде побачити і почути на святі.

-Ми запросили двох зірок – для миколаївців співатимуть Pianoбой (Дмитро Шуров) і молдавська запальна група «Zdob si Zdub». Поки що фінансування не дозволяє нам зробити більше.

Щодо фінансування, міський голова підкреслив, що, на жаль, представники бізнесу не поспішають допомагати в організації міського свята. Хоч виключення все ж є. Наприклад, фестиваль «Riverфест», якій відбудеться вже вдруге за приватної ініціативи. Цього разу  одразу на трьох локаціях: на Намиві біля «Рів’єри», в миколаївському яхт-клубі і на «8 причалі». І одне із відкриттів дня міста (їх цьогоріч буде два) теж відбудеться в рамках «Riverфест», на Нижній Набережній. Друге – традиційно на розі Соборної і Адміральської. Наступне засідання організаційного комітету має відбутися за два тижні. Городяни більше зможуть дізнатися про програму святкування з флаєрів, які готує управління з питань культури та охорони культурної спадщини. Нагадаємо, святкування дня міста відбудеться 8-9 вересня.

 

IMAGE FOLDER (/files/2018/2018_8/13082018_3)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: