Мапа порталу

Директору Миколаївського зоопарку Володимиру Топчому вручено відзнаку "Зірка культури Миколаєва"

У понеділок, 16 квітня, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич привітав директора Миколаївського зоопарку Володимира Топчого зі славетною датою – 40-річчям професійної діяльності в закладі культури й дозвілля, яким має привід пишатися кожен миколаївець.

Незважаючи на те, що за плечима – кілька десятків років напруженої праці, Володимир Топчий, як і завжди, сповнений нових планів та задумів, готовий до реалізації цікавих проектів.

У присутності дружного колективу Миколаївського зоопарку Олександр Сєнкевич відзначив, що у Миколаєві є дві людини, які вже за життя стали справжніми символами міста, це Володимир Топчий та Микола Берсон.

-      Щиро Вам дякую та дуже поважаю за віддану працю, - звернувся мер до ювіляра. – Ви зберігаєте найвідомішу туристичну пам’ятку Миколаєва, переконаний, що усі городяни це цінують. Зичу Вам міцного здоров’я та наснаги у подальшій діяльності!

За багаторічну плідну діяльність у галузі культури й дозвілля, відданість справі та вагомі професійні здобутки було прийнято рішення нагородити Володимира Топчого пам’ятним знаком «Зірка культури Миколаєва», запровадженим управлінням культури та охорони культурної спадщини міської ради в 2017 році.

-      «Зірка» вручається лише тим людям та колективам, які насправді яскраво світять, і це спостерігають не лише городяни, а й уся країна, та навіть зарубіжні гості. Щиро бажаю нових творчих злетів Вам та усьому колективу закладу, - відзначив керівник управління Юрій Любаров.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

 

IMAGE FOLDER (/files/2018/2018_4/16042018_7)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: