Мапа порталу

Володимир Криленко обговорив з Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в м.Одеса умови реалізації спільних інвестиційних та соціальних проектів у Миколаєві

Минулого тижня у м. Одеса відбулась зустріч першого заступника Миколаївського міського голови Володимира Криленка та начальника управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту міського голови Микити Козиренка з Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в м.Одеса пані Чжао Сянжун.

У ході зустрічі сторони обговорили можливості співпраці, в тому числі перспективні інвестиційні та соціальні проекти.

Володимир Криленко презентував пані Чжао Сянжун інвестиційний потенціал м.Миколаєва та акцентував увагу на головних напрямках розвитку міста.

- Ми зацікавлені у збільшенні інвестицій зі сторони Китайської Народної Республіки та  готові підтримати китайські бізнес-проекти на території міста,  сприяти реалізації важливих ініціатив, які позитивно сприятимуть розвитку економіки нашого регіону, - зазначив Володимир Криленко.

Перший заступник міського голови  розповів пані Чжао Сянжун про інвестиційні проекти, які міська влада планує реалізувати у перспективі: побудова сучасного індустріального парку, сміттєпереробного заводу та нового торгово-розважального центру.  Були розглянуті і умови, за яких  китайські корпорації можуть здійснити відкриття своїх представництв у Миколаєві.

Сторони також обговорили умови спільної організації культурно-освітніх заходів, зокрема, Володимир Криленко запропонував відкрити у Миколаєві  китайський  культурний центр.

Під час діалогу Володимир Криленко підкреслив, що міська влада у найкоротший термін визначить приміщення, у якому буде розташовано культурний центр та запросив пані Чжао Сянжун відвідати місто з нагоди його відкриття.

У свою чергу, Генеральний консул Китайської Народної Республіки в м.Одеса зазначила, що повністю підтримуватиме дану ініціативу та додала, що бачить багато напрямків для співпраці.  

В ході візиту обговорено низку питань щодо встановлення професійних зв'язків між миколаївськими та китайськими вищими навчальними закладами, які готують фахівців різного профілю за високими світовими стандартами. Володимир Криленко акцентував увагу на готовності керівництва  ВНЗ брати участь у програмі обміну студентами.

У підсумку сторони домовилися про візит китайської делегації до Миколаєва з метою налагоджування співробітництва та  обмінялися  пам’ятними сувенірами.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

IMAGE FOLDER (/files/News/05022018_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: