Мапа порталу

На вул. Соборній встановили рамку з розпилювачем води, яка допоможе охолодитися у спеку

У четвер, 3 серпня, на розі вул. Соборної та вул. Адміральської встановили комплекс для санітарної обробки. Він має допомогти людям, які погано переносять спеку, поліпшити свій стан. Для цього достатньо пройти через рамку - дрібний дощик дасть можливість прийти до тями.

- Згідно з прогнозом протягом 3 днів у нас буде спека близько 40 градусів. І у зв'язку з настанням сухої, спекотної погоди ми звернулися до Головного управління ДСНС в Миколаївській області з проханням встановити на вул. Соборній рамку санітарної обробки. Люди, які відчувають себе погано, зможуть пройти через рамку, охолодитися і відчути себе краще. Рамка дає дрібне дисперсне розпилення води, - розповів перший віце-мер Андрій Дадівєрін.

Таке обладнання буде працювати на вул. Соборній з 10:00 до 18:00 поки в місті буде спека, за прогнозом - найближчі 3 дні. Біля рамки чергуватиме рятувальник.

Відзначимо, як тільки рамка була встановлена на головній вулиці Миколаєва, відразу з'явилися бажаючі перевірити її в дії. Треба сказати, що вони залишилися задоволені таким експериментом.

 

Відділ інформаційного забезпечення міськради

IMAGE FOLDER (/files/News/030817)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: