Мапа порталу

Мер Олександр Сєнкевич вручив подяку переможниці міжнародної виставки винаходів Ірині Ушкац

Днями Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з переможницею міжнародної виставки винаходів INOVA 25 Іриною Ушкац. 

Нагадаємо, захід відбувся у вересні цього року в Хорватії. Ірина презентувала розробку, присвячену дослідженню наслідків розливів рослинної олії у природних водоймах та методам їх ефективної ліквідації. За свою роботу вона отримала золоту нагороду.  

Ірина навчається в 11 класі Миколаївського ліцею №38 «Миколаївський колегіум» ім. В.Д. Чайки. Дівчина захоплюється екологією та біологією і у майбутньому планує пов'язати своє життя саме з цією сферою, працюючи вірусологом чи генним інженером.

Мер поспілкувався з Іриною про її роботу, цілі та плани на майбутнє, а також поцікавився особистими секретами успіху. 

«У мене було дуже насичене дитинство: я займалася танцями, співом, вірші читала. Я думаю, мені це допомогло знайти саме те, що подобається - це біологія. Через 10 років я бачу себе в лабораторії, в білому халаті, де я працюватиму з пробірками. Тому секрет простий - треба розвиватися в різних напрямках і займатися різними речами, поки не знайдете те, що вам насправді подобається», - розповіла дівчина.

Міський голова подякував Ірині за наполегливу працю та приклад для юних миколаївців, а також її батькам - за виховання доньки.

«Сподіваюся, ваш приклад буде ще одним поштовхом для юних миколаївців шукати себе у чомусь новому і досягати успіху. Бо насправді успіх нашого міста залежить від успіху кожного з містян. Дякую вам! Найближчим часом ми очікуємо від вас нових перемог та нових новин про те, що ви захищаєте честь Миколаєва і нашої держави», - сказав Олександр Сєнкевич

За значні досягнення мер вручив Ірині Почесну подяку міського голови та сертифікат на 15 тисяч гривень. Також грамоту отримали і батьки дівчини.

 

IMAGE FOLDER (/files/2025/November_2025/17112025)

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: