Мапа порталу

У Корабельному районі Миколаєва відкрили багатофункціональний Центр допомоги

Сьогодні в Корабельному районі Миколаєва відкрили багатофункціональний Центр допомоги, де містяни можуть отримати юридичну, психологічну підтримку, а також важливі соціальні послуги. Такий проєкт реалізував благодійний фонд «Щедрик» у співпраці з міжнародною неурядовою організацією «Оксфам».

БФ «Щедрик» активно допомагає містянам від початку повномасштабного вторгнення росії. За цей час фонд реалізував низку важливих проєктів — зокрема, тренінги з бізнес-планування, курси з працевлаштування на різних підприємствах Миколаєва тощо. Сьогодні організація опікується вразливими верствами населення Миколаївщини та Херсонщини. Тож відкриття нового Центру допомоги стало логічним продовженням діяльності «Щедрика», спрямованої на всебічну підтримку тих, хто цього найбільше потребує.

У заході взяли участь мер Олександр Сєнкевич, голова офісу Посольства Данії у Миколаєві Якоб Хансен, президент БФ «Щедрик»  Сергій Колесник, представники Миколаївської та Херсонської ОВА.

Під час відкриття Центру Олександр Сєнкевич зазначив, що такі проєкти сьогодні особливо важливі для міста.

«Кожна подібна ініціатива — це ще один крок до того, аби підтримати людей, - сказав Олександр Сєнкевич. - Я дякую всім, хто залишається з нами у ці важкі часи. Ця війна показала, хто є справжнім другом».

Відзначимо, що платформа «Центр допомоги» окрім психологічної, соціальної та юридичної підтримки, надає безкоштовні послуги пральні. Тут також можна пройти короткострокові курси з бізнес-планування для вразливих категорій населення.

Новий Центр допомоги від БФ «Щедрик» розташований за адресою: вул. Океанівська, 28А/3.

 

IMAGE FOLDER (/files/2025/July_2025/31072025_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: