Мапа порталу

Завершено облаштування ще одного укриття у Миколаєві

У рамках системної роботи з підвищення безпеки мешканців міста, в ліцеї облаштовано сучасне укриття, розраховане на 250 осіб. Відтепер учні та працівники закладу мають надійне місце для укриття у разі надзвичайної ситуації.

Укриття оснащене згідно з усіма нормами — забезпечено вентиляцію, освітлення, зручні умови перебування та запаси першої необхідності.

Надійне укриття у навчальному закладі — це не просто вимога часу, а гарантія спокою для батьків та педагогів.

Продовжуємо роботу над розширенням мережі захисних споруд у закладах освіти та інших соціально важливих об’єктах.

Нагадуємо: під час повітряної тривоги знайти найближче укриття можна за допомогою офіційної карти укриттів на сайті міської ради.

image

image

image

image

image

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: