Модернізація житла: Миколаїв спрямував у револьверний фонд 3 млн.грн.
Миколаїв для наповнення револьверного фонду спрямував 3 млн.грн. Їх будуть використовувати для фінансування енергоефективних проєктів.
Про це розповіла директорка департаменту енергетики, енергоефективності та запровадження інноваційних технологій Алла Луцька.
Вона нагадала, що наприкінці минулого року Миколаїв долучився до програми «Револьверного фонду міст».
«Депутатський корпус підтримав виділення коштів майже одноголосно. За що я їм дуже вдячна. 3 млн грн ми передаємо до револьверного фонду Асоціації енергетичних міст України. ОСББ змогли скористатися коштами на поворотній основі, але безвідсотково», - зазначила Алла Луцька.
Ці кошти можна буде використати на ремонт, модернізацію житла.
Також керівниця повідомила, що у нас продовжує діяти цільова програма «Теплий Миколаїв», в рамках якої місто надає ОСББ кошти для компенсації витрат на ремонт.
Наприклад, лише минулого року 23 ОСББ отримали виплати на майже 9 млн.грн., а в 2023 р. 10 ОСББ отримали компенсації на понад 5,5 млн.грн.