Мапа порталу

«Після "прильоту" одразу починається робота усіх служб», - Олександр Сєнкевич розповів, як відбувається ліквідація наслідків російських обстрілів

У Миколаєві розроблено чіткий алгоритм дій для ліквідації наслідків обстрілів росії. Він передбачає оперативне прибуття на місце прильоту відповідних міських служб, які одразу розпочинають свою роботу.

Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

«Після "прильоту" одразу починається робота усіх служб. Ми отримуємо інформацію за спеціальними каналами зв’язку і визначаємо, куди «прилетіло», - зазначає Олександр Сєнкевич.

На місце події, окрім рятувальників, поліцейських, працівників «швидкої», прибувають міські комунальні служби та представники адміністрації відповідного району.

Міська влада організовує роботу наметів, де миколаївці можуть отримати допомогу і дізнатися, що робити далі. Також розгортають намет правоохоронці, де вони збирають інформацію про пошкоджене майно.

11 листопада російські терористи атакували Миколаїв БПЛА «Shahed 131/136». Тоді загинуло 5 осіб. У двох мікрорайонах пошкоджено багатоповерхові та приватні будинки. Один будинок знищено вщент. Наразі комунальники продовжують ліквідовувати наслідки цієї атаки.

До робіт залучено десятки працівників комунальних підприємств та екстрених служб. При цьому використовувалась спеціалізована техніка.

«Миколаївські парки» залучили на роботах по ліквідації наслідків обстрілу понад 20 людей, а також техніку: автовежу, екскаватор, 4 вантажні машини, навантажувач Bobcat. У ході робіт по ліквідації наслідків обстрілу працівники прибрали 14 аварійних дерев. Також робітники комунального підприємства вивезли гілля, будівельне сміття, каміння та уламки. Загалом 6 вантажних машин сміття», - повідомив Олександр Сєнкевич.

Від адміністрації Корабельного району працювало 16 людей, які прибирали наслідки прильоту в мікрорайоні.

Усього за два дні в Корабельному районі вивезли більше 15 машин сміття. 

КП "ЕЛУ Автодоріг" залучили 10 людей та три одинці техніки. Працівники прибирали сміття на місці прильоту.

ДЕЗ "Пілот" залучили 8 працівників які зашили всі вибиті вікна у будинках. 

Від загону Миколаївської аварійно рятувальної служби було шість людей, які розібрали аварійну покрівлю у будинку. 

 “Миколаївобленерго” відновили електропостачання жителям. 

КП “Миколаївоблтеплоенерго” вивезли 12 м куб сміття.

КП “Обрій” допомогли в розчищенні території та вивезли 10 м куб сміття

Також управляюча компанія “Місто для людей” відновили комунікації для жителів пошкодженого багатоквартирного будинку.

Мер Миколаєва нагадав, що жителям, чиє житло пошкоджене, необхідно звертатись до  управління державного архітектурно-будівельного контролю для комісійного обстеження. Миколаївцям треба звертатись з офіційною заявою за адресою: Херсонське шосе, 48/8 

Інформацію можна уточнити за тел.: 0512 53 31 18.

Також звертаємо увагу, що міська влада збільшила суму виплат пораненим та сім'ям загиблих через обстріли російським агресором. За додатковою інформацією звертайтесь до департаменту праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Мала Морська, каб.4.

Або за тел. 0512 67 63 91. 

При собі необхідно мати такі документи:

  • паспорт
  • ідентифікаційний код
  • довідку з лікувального закладу про поранення від обстрілу/ свідоцтво про смерть, документ про причину смерті
  • рахунок в банку

«Не забувайте! Все, що робиться - відбувається не само собою! За цим стоїть важка і довга праця. Тож, коли, проходячи повз місце прильоту, ви побачите працівників комунальних служби, які виконують свою роботу – просто подякуйте їм за це. А також не забувайте щодня дякувати Збройним Силам України за те, що сьогодні ми можемо жити у вільному Миколаєві!» - наголосив Олександр Сєнкевич.

  

IMAGE FOLDER (/files/2024/november2024/151124)

 

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: