Мапа порталу

До уваги підприємців, які займається переробкою продукції рослинництва чи готові її запровадити.

   Повідомляємо, що 11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бізнесу. Програма реалізується в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

   Учасниками програми можуть стати власники/власниці, керівники/керівниці малого та середнього бізнесу, який:

зареєстрований та функціонує на території, підконтрольній Україні;

працює у сфері рослинництва понад 1 рік;

займається сільським господарством чи переробкою як основною сферою діяльності, або ж має план щодо запуску переробки своєї продукції;

має від 5 до 249 працівників/працівниць;

належить громадянам України (не менше 51 % компанії).

   Прийом заявок від учасників/учасниць триватиме з 11 до 25 червня. Після цього буде здійснено відбір до участі 20 учасників/учасниць, які впродовж липня 2024 року отримають безкоштовні індивідуальні консультації за одним із обраних напрямів: розвиток бізнесу (планування, стратегія, оптимізація, масштабування). маркетинг та цифровий маркетинг, візуальний стиль та дизайн, вихід на нові ринки, сертифікація та стандартизація, безпека харчових продуктів, бухгалтерський облік, оподаткування та юриспруденція, технологія переробки та вирощування, залучення грантів та інвестицій.

   Також у межах програми на платформі Zoom відбудуться 6 безкоштовних вебінарів про різні аспекти переробки рослинної продукції.

   Враховуючи вищезазначене, просимо Вас довести зазначену інформацію до зацікавлених осіб.

Контактні дані: ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку” ЄДРПОУ 36636341; вул. О. Кобилянської, 30/5; +380992482424; +380372552604

 

 

Департамент економічного розвитку

Миколаївської міської ради

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: