Мапа порталу

Чисте місто: у Миколаєві провели щотижневу перевірку дотримання правил благоустрою

Адміністрації районів міста щотижня перевіряють дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті. З цією метою з 20 по 24 травня фахівці адміністрацій виконали обстеження територій, під час яких звертали увагу на санітарний стан закладів торгівлі та сфери послуг, приватного сектору, прилеглої території та наявність угод на вивіз твердих побутових відходів, провели роз’яснювальні роботи та ряд інших заходів.

У Центральному районі обстежили територію по вулицях Соборна, Фалєєвська, 3 Слобідська, 6 Слобідська, проспекту Центральному та мікрорайонах Варварівка, Матвіївка, Тернівка. Перевірили 90 об'єктів, за результатами склали 32 адміністративні протоколи.

В Інгульському районі оглянули територію за адресами: просп. Миру, Богоявленський, вул. Троїцька, Космонавтів. За результатами роботи склали 22 адміністративні протоколи.

У Корабельному районі провели обстеження санітарного стану вулиць приватного сектору: вул. Родинна, Волкова, Литовченка, Єсеніна, Фруктова, Фонтанна, Львівська,  пров. Богоявленського повстання. За підсумками роботи склали 13 адміністративних протоколів, надали 39 попереджень домовласникам та провели роз'яснювальну роботу. 

У Заводському районі оглянули вулиці Дунаєва, Рюміна, Чкалова, Андрєєва-Палагнюка, Сінна. За результатами перевірки склали 13 адміністративних протоколів. 

Нагадуємо, чисте та доглянуте місто - це відповідальність кожного його мешканця!

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: