Мапа порталу

«Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги». У Миколаєві відбувся обласний етап змагань з волейболу

У Миколаєві відбувся обласний етап змагань з волейболу проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські ліги". До нашого міста для участі у спортивному форумі прибули 8 команд юнаків і дівчат. Йдеться про колективи Южноукраїнського, Краснянського, Новобузького, Арбузинського, Врадіївского та Ольшанського ліцеїв.

Змагання розпочалися з виконання державного гімну та хвилини мовчання за воїнами, які віддали своє життя за Україну.

Після цього юнаків і дівчат привітав міський голова Олександр Сєнкевич.

Олександр Сєнкевич подякував нашим захисникам і захисницям, завдяки яким ми маємо можливість проводити такі змагання. Міський голова підкреслив, що сьогодні дуже важливо підвищувати спортивну майстерність, займатися фізичними вправами, адже все це загартовує волю та зміцнює здоров’я.

«Розвивайте свій потенціал, займайтесь спортом, ставайте сильнішими і показуйте усьому світу, що українці – це спортивна нація», - сказав Олександр Сєнкевич.

Приїхали підтримати юних спорстменів також начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та очільник обласної ради Антон Табунщик. Вони побажали учасникам змагань яскравої гри та подальших спортивних успіхів.

Відзначимо, що "Пліч-о-пліч: всеукраїнські ліги" – це змагання серед учнів України у таких видах спорту: баскетбол, черліденг, волейбол, футзал, спортивне орієнтування. Вони проходить у 5 етапів: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. Наразі триває обласний етап.

У сезоні 2023-2024 у змаганнях беруть участь понад 29000 команд.

 

IMAGE FOLDER (/files/2024/May2024/170524_2)

 

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: