Мапа порталу

Миколаїв представив свої стратегічні пріоритети та проєкти відновлення на Інклюзивному форумі відновлення громад

10 травня у Києві відбувся Інклюзивний форум відновлення громад – шлях до URC, організований урядами України, Німеччини та Організацією Об'єднаних Націй. 

На форумі Миколаїв представив заступник міського голови Сергій Коренєв. Під час свого виступу на дискусійній панелі «Координація гуманітарної допомоги та відновлення громад» він поділився успішним досвідом міста у впровадженні практик доброчесності за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС.

«Завдяки впровадженому процесу моніторингу та контролю гуманітарної допомоги, що надходила до Миколаєва, ми маємо готові звіти за 2022 та 2023 роки. У них відображена вся інформація щодо отримання, розподілу та використання допомоги. Зауважень до звітності немає. Скоро вся інформація з'явиться у доступному форматі на нашому сайті з моніторингу гуманітарної допомоги, який був розроблений за підтримки EUACI», – зазначив у своєму виступі Сергій Коренєв

Крім цього, стратегічні пріоритети Миколаєва та основні проєкти відновлення були представлені на виставці, де вибрані громади демонстрували свої здобутки, виклики та інновації у повоєнній відбудові. 

Серед презентованих проєктів – вирішення проблеми з прісною водою. Після підриву Каховської ГЕС питання запасів прісної води стало пріоритетним для міської влади. Спільно з Boreal Light GmbH за підтримки німецького державного банку KfW DEG було запущено виробництво та поставку опріснювальних систем Winture PlanetCube, які живляться від сонячної енергії. Їхня сумарна пропускна здатність становить близько 125 000 л/год, що допомогло забезпечити Миколаїв питною та зрошувальною водою.

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2024/May2024/14052024)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: