Мапа порталу

Чисте місто: у Миколаєві провели перевірку дотримання правил благоустрою

Адміністрації районів міста щотижня перевіряють дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті. З цією метою з 6 по 10 травня фахівці адміністрацій виконали обстеження територій, під час яких звертали увагу на санітарний стан закладів торгівлі та сфери послуг, приватного сектору, прилеглої території та наявність угод на вивіз твердих побутових відходів, провели роз’яснювальні роботи та ряд інших заходів.

У Центральному районі оглянули територію по вулицях Привільна, Лютнева, Ракетна, Колодязна, 3 Слобідська, 6 Слобідська та мікрорайонах Варварівка, Матвіївка, Тернівка. Перевірили 112 об'єктів, за результатами склали 31 адміністративний протокол.

В Інгульському районі провели обстеження за адресами: вул. Космонавтів, пр. Миру, пр. Богоявленський, вул. Нагірна, вул. Театральна. У результаті заходів склали 22 адміністративні протоколи. 

У Корабельному районі перевірили санітарний стан вулиць приватного сектору: Новобудівна, Остапа Вишні, Уральська, Львівська, Ходирєва, Каховська, Бригадна. За підсумками роботи склали 14 адміністративних протоколів,  надали 38 попереджень та провели роз'яснювальну роботу. 

У Заводському районі оглянули вулиці Кузнецька, Громадянська, Садова, Погранична, Заводська та провулок 1 Ковальський. За результатами перевірки склали 16 адміністративних протоколів. 

Нагадуємо, чисте та доглянуте місто - це відповідальність кожного його мешканця! 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: