Мапа порталу

Середовище, дружнє до дитини: у Миколаєві відбувся круглий стіл

У Миколаєві відбувся круглий стіл «Як ефективно побудувати дружнє до дитини соціальне середовище». Він був організований у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». 

В ході заходу учасники представили успішні проєкти психологічної та соціальної допомоги дітям, поділилися своїм досвідом, проблемами та викликами. До числа спікерів долучився і начальник управління молодіжної політики Арсен Гаспарян. Він презентував концепцію Миколаївського міського молодіжного простору та запросив присутніх до співпраці з управлінням.  

«Мені було дуже приємно поспілкуватись з людьми, які дбають про психологічне здоров’я дітей та молоді нашого міста й країни загалом. Та, звісно, хочу запевнити, що ідеї і думки, почуті мною на заході, знайдуть своє відображення у молодіжному просторі, що вже незабаром відкриється на базі Миколаївської міської ради», - сказав Арсен Гаспарян.

Круглий стіл був організований Save the Children in Ukraine у співпраці з технічною робочою групою MHPSS південного регіону (Миколаївська, Одеська, Херсонська області) та Міжнародного медичного корпусу.

 

IMAGE FOLDER (/files/2024/April2024/18042024)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: