Мапа порталу

Стабільне забезпечення містян якісною водою в точках видачі: у Миколаєві відбулася робоча зустріч з представниками GIZ

8 квітня у Миколаєві в режимі онлайн відбулася робоча зустріч з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Миколаївську сторону представляли міський голова Олександр Сєнкевич, директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко, керівники КП “Миколаївоблтеплоенерго” та КП “Пілот” Микола Логвінов та Ігор Головатий відповідно. 

Під час зустрічі, перш за все, обговорили забезпечення міста необхідними матеріалами для обслуговування станцій зворотного осмосу на пунктах видачі питної води та допомогу GIZ у цьому. Солона вода швидко зношує мембрани на очисних станціях, тому є постійна необхідність в них, а також в хімії та інших матеріалах, які очищують воду, роблять її придатною до вживання та забезпечують безперебійне функціонування точок видачі безкоштовної питної води. 

“Потрібно згадати, що сьогодні у миколаївців немає можливості отримувати питну воду через центральну систему водопостачання. Всі жителі міста ходять по воду до точок видачі питної води. Ми цінуємо вашу допомогу в цьому напрямку і вона насправді дуже важлива, бо це питання не лише установки таких систем, а і їх обслуговування на постійній основі, щоб якість води не знижувалась і містяни розуміли, що вони і надалі зможуть отримувати цю воду”, - сказав мер Олександр Сєнкевич.     

Також обговорили необхідність збільшення у Миколаєві кількості точок видачі очищеної води. У місті йде підготовка до відкриття шкіл та дитячих садочків у офлайн режимі. Але деякі з цих освітніх об'єктів мають на своїй території точку видачі питної води. Після повернення дітей у заклади вхід стороннім до них буде заборонений. Тому, щоб забезпечити мешканців цих мікрорайонів безкоштовною питною водою, постала необхідність облаштування додаткових точок видачі.

“Наша співпраця з приводу станцій зворотного осмосу продовжується. Коли всі необхідні матеріали будуть у вас, в Миколаєві, це буде доказом, що ми не просто говоримо, але і діємо”, - підсумував проєктний менеджер GIZ Ральф Гротенхоф.

Сторони домовилися продовжувати спільно працювати в цьому напрямку.

 

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2024/April2024/09042024)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: