Мапа порталу

Талановита молодь міста: у Миколаєві нагородили переможців міського проєкту «Пазли історії»

У Миколаєві відбулось нагородження переможців міського багатожанрового проєкту «Пазли історії. Миколаїв незламний» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Під час дії проєкту його учасники продемонстрували в своїх роботах щиру любов до свого міста, показали, яким вони його уявляють у майбутньому та як пишаються ним.

У проєкті взяли участь понад 300 юних миколаївців, які проявили себе у номінаціях «образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво», «літературна творчість», «пошуково-дослідницька діяльність».

Вітаючи талановиту молодь міста, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич наголосив на тому, як важливо знати та вивчати історію свого краю.

«Дуже добре, що всі ви любите рідний край, рідне місто. Ви — майбутнє нашого міста. Часто кажуть, що про майбутнє важливо дбати. Тож ми про вас думаємо та дбаємо. Дякую, що ви взяли участь в цьому конкурсі та вкладаєте свою душу в те, що творите. Продовжуйте вчитись, любити своє місто. Впевнений, що з такою молоддю наше місто приречене на перемогу. Бо ми є нація сильних та вільних людей, нація українців», - зазначив Олександр Сєнкевич.

Міський голова також наголосив, як важливо молоді розвиватися, вивчати іноземні мови, проявляти себе в творчості та обов'язково слухатися батьків.

Під час заходу переможцям вручили дипломи та пам'ятні призи, а також відзначили заклади освіти, які найбільше долучились до конкурсу.

 

IMAGE FOLDER (/files/2024/3_March2024/280324_1)

 
знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: