Мапа порталу

Підтримка та гідні умови для ВПО: у Миколаєві підписали меморандум про співпрацю з Німецьким товариством міжнародного співробітництва

Сьогодні, 27 лютого, у Миколаєві в режимі онлайн відбулось підписання меморандуму про співпрацю між міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Миколаївську сторону під час підписання меморандуму представляли міський голова Олександр Сєнкевич, його заступники Віталій Луков та Анатолій Петров, директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко та директор КЖЕП Миколаївської міськради «Зоря» Олексій Гушовський.

Зазначимо, що результатом співпраці буде ремонт гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб. Організація профінансує та виконає ремонтні роботи, а також облаштує приміщення необхідними меблями. Місто, зі свого боку, буде вести супровід цього проекту в плані забезпечення проведення всіх експертиз.

Звертаючись до міжнародних партнерів, Олександр Сєнкевич подякував за допомогу та можливість співпраці.

«Мені дуже приємно, що ми з вами співпрацюємо, але, на жаль, це відбувається за умов повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої країни. Сьогодні в українців спостерігається синдром відкладеного життя — протягом двох років ми сподівались, що війна закінчиться і постійно відкладали деякі справи з повсякдення на потім, думаючи, що головне зараз військові дії та допомога армії. Але, як показує життя, воно триває і не чекає на наші плани. Тому разом з тим, що ми маємо відстоювати свою територіальну цілісність та свободу, нам треба забезпечувати гідні умови, навіть під час війни, для тих, хто воювати не може: дітей, людей поважного віку і тих, хто не може тримати зброю в руках і бути на фронті. Негативні наслідки військових дій, а саме: відсутність в місті великого бізнесу призводять до того, що ми не маємо фінансових можливостей робити ці необхідні речі. Тому я дуже дякую вам, що ви допомагаєте нам з цими проєктами та сподіваюсь, що ми їх гідно реалізуємо, а цей досвід дозволить нам плідно співпрацювати в напрямку інших не менш потрібних проєктів», - зазначив мер.

Проєктний менеджер GIZ Ральф Гротенхоф трохи більше розповів про мету та напрями співпраці, передбачені меморандумом.

«Наш проєкт є частиною німецько-української програми екстреної і перехідної допомоги. Метою меморандуму є посилення стійкості міст у частині комунальної та соціальної інфраструктури і житлового фонду. Поруч із відновленням інфраструктури наш проєкт працює також в інших напрямках — управління ризиками у надзвичайних ситуаціях, розробка концепцій стійкості міст, оцифрування збитків і нанесеної шкоди», - пояснив він.

Представник німецького агентства також розповів, що у планах продовжити допомогу Миколаєву і відремонтувати одну з міських шкіл.

«Співпраця з Миколаївською міською радою для нас є честю, ми раді працювати з таким надійним партнером. Я хочу подякувати за підписання цього меморандуму сьогодні і сподіваюсь на довірливу співпрацю і реалізацію проєктів у майбутньому», - додав пан Ральф.

Після церемонії підписання меморандуму Олександр Сєнкевич запросив представників GIZ до Миколаєва, щоб вони особисто могли спостерігати за процесом реалізації зазначених вище проєктів.

 

IMAGE FOLDER (/files/2024/February2024/270224_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: