Миколаїв. Ситуація в місті 24 лютого
Уночі силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено два БпЛА типу «Shahed 131/136» та керовану авіаційну ракету Х-59. Дякуємо ЗСУ!
Транспорт: на маршрутах 357 одиниць.
Комунальні служби: працюють в штатному режимі. Про проблемні ситуації в комунальній сфері повідомляйте до Контакт-центру https://callcenter.mkrada.gov.ua/
Події: у Ракетному Урочищі сталася пожежа в житловому будинку. Врятовано чоловіка та дитину. Вони отримали медичну допомогу на місці
фахівці 10 взводу аварійно-рятувального загону ДСНС здійснили розпил дерев.
Анонси: зоопарк запрошує на святкування Міжнародного дня полярного ведмедя. 24 лютого, о 14:00 - лекція «Білі ведмеді зоопарку». 25 лютого, о 13:00 - пізнавально-ігрова програма та показова годівля білих ведмедів.
Погода: мінлива хмарність, без опадів, температура повітря вдень 8 - 13° тепла.
Бажаємо гарних вихідних!