Мапа порталу

Для безпеки містян. У Миколаєві облаштовують укриття у житлових будинках

У Миколаєві облаштовують укриття у житлових будинках. Роботи виконують коштом міського бюджету. Вже готові 6 захисних споруд, на 8 об’єктах наразі тривають ремонтні роботи. Також цього року планують  відремонтувати ще 24 укриття.

Наприклад, завершено ремонт найпростіших укриттів у будинках, що розташовані у Матвіївці та Сухому фонтані.

Заступник директора департаменту ЖКГ Артем Сапожник розповідає: об’єкти роблять так, аби вони відповідали усім діючим стандартам. Тож там має бути безпечно та комфортно.

Зокрема, в укриттях привели до ладу стіни, стелі, вклали плитку на підлогу,  замінили всі комунікації – водопостачання і каналізацію, електричну мережу, облаштували санвузли, змонтували нову вентиляційну систему, пожежну сигналізацію, бойлер, встановили протипожежні двері.

Також проєктом передбачена система автоматичного відкриття дверей.

«Зараз ще тривають роботи. Фактично, ми на фінальній стадії підключення до загальноміської системи. Це потрібно, аби у разі спрацювання повітряної тривоги електромагнітні замки відкривалися автоматично», - повідомив Артем Сапожник.

Укриття будинку, що в Матвіївці, може вмістити до 250 осіб. Захисна споруда, що в мкр. Сухий фонтан, розрахована на 150 осіб.

Відзначимо також, що облаштовувати укриття у житлових будинках Миколаєву допомагають наші партнери. Так, минулого року завдяки Норвезькій раді у справах біженців відремонтували 21 захисну споруду. 

IMAGE FOLDER (/files/2024/February2024/150224_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: