Мапа порталу

Нічна атака на Миколаїв ворожих БпЛА: комунальні служби працюють на місці обстрілу

У Миколаєві на місці нічного обстрілу працюють комунальні служби: нарізають та роздають місцевим мешканцям необхідні матеріали для того, щоб можна було закрити розбиті вікна та понівечені дахи.

"На місці працюють наші комунальники. Зашивають пошкоджені вікна, видають людям плівку та брезент. На деяких будинках потрібно демонтувати пошкоджену покрівлю, щоб потім їх накрити. Усе зробимо!" - прокоментував міський голова Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, вночі 11 лютого окупанти завдали удари десятьма ударними БпЛА «Shahed- 131/136» по місту Миколаєву.

Внаслідок влучань відбулося займання на відкритій території інфраструктурного об?єкту, яке було оперативно ліквідовано підрозділами ДСНС.

Також пошкоджень зазнали адміністративна будівля та промислові приміщення підприємств, понад 10 житлових будинків, автомобілі, газопровід. Постраждав чоловік.

Як повідомив місцевий мешканець Василь, біля двох годин ночі він відвів сім'ю в безпечне місце в будинку між двох стін, аж раптом його самого відкинуло, стався вибух та почалась пожежа. Сусіди почали вибігати на вулицю, гасити пожежу та надавати постраждалим першу допомогу. Тобто всі згуртувались та допомагали один одному.

Міські комунальні служби продовжують роботу з ліквідації наслідків обстрілу.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: