Викладачка Миколаївської дитячої школи мистецтв — переможниця міжнародного музичного конкурсу
Старша викладачка Миколаївської дитячої школи мистецтв №2 композиторка Ірина Степанова-Боровська здобула перемогу у І Міжнародному конкурсі-фестивалі «Zurich Christmas Fest», що проходив дистаційно у м. Цюрих.
Авторський твір «Українська фантазія ор. №1» у виконанні композиторки був оцінений журі найвищою нагородою гран-прі у номінації «Фортепіано» (вікова категорія 26+).
Вітаємо мисткиню та бажаємо подальшого підкорення вершин музичної майстерності!
IMAGE FOLDER (/files/2024/January2024/160124_1)