Мапа порталу

Миколаївська шаблістка Ольга Харлан виборола «срібло» Гран-прі в Орлеані

Українська шаблістка Ольга Харлан стала срібною призеркою Гран-прі у французькому Орлеані. Про це повідомляє Федерація фехтування України.

Завдяки високій позиції у світовому рейтингу, миколаївчанка отримала сьомий номер посіву й стартувала одразу в 1/32.

Ольга Харлан перемогла італійку Ребекку Гаргано (15:13), після чого виграла в угорки Емеше Домонкош (15:8) та ще в однієї представниці Італії К’яри Морміле (15:7).

У поєдинку ж за вихід у півфінал українка була сильнішою за другий номер посіву – Чон Ха Йон (15:13) із Південної Кореї, а на шляху до фіналу вибила з боротьби француженку Сесілію Бердер (15:11).

Лише у фінальному поєдинку українська шаблістка зазнала поразки. У зустрічі з Манон Апіті-Бруне Ольга тривалий час займала лідерську позицію, однак господарка змагань усе ж зуміла відігратись і здобути своє перше «золото» на рівні Гран-прі. Поєдинок завершився за рахунку 15:12 на користь Апіті-Бруне.

Для Харлан, своєю чергою, «срібло» в Орлеані стало вже 28 нагородою на турнірах цієї серії. Ба більше, саме тут українка вже тричі ставала чемпіонкою та ще два рази – срібною призеркою.