Мапа порталу

У Миколаєві відбудуться бюджетні слухання

13 грудня 2023 року відбудуться бюджетні слухання з обговорення проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, враховуючи Указ Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» бюджетні слухання проводяться у форматі відеоконференції на платформі Zoom.

Початок – 15:00. Тривалість заходу до 2 годин.

Реєстрація учасників за наступним посиланням: https://tinyurl.com/3wd57p5s до 17.00 год 12.12.2023.

Зареєстрованим учасникам на вказані електронні адреси надійде посилання на зустріч.

Учасник відеоконференції має бути авторизованим із зазначенням імені та прізвища, вказаними у електронній анкеті, в іншому випадку учасник не буде допущений до відеоконференції.

З проєктом бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік можна ознайомитися на офіційному сайті Миколаївської міської ради в розділі «Головна»/«Про місто»/«Бюджет міста»/«Проєкт бюджету»/«2024 рік».

Пропозиції головних розпорядників бюджетних коштів до проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік розміщені на сайті департаменту фінансів Миколаївської міської ради у розділі «Бюджет міста».

Пропозиції до проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік можна буде надати через відеозв’язок усно або шляхом надсилання текстових повідомлень у чаті під час слухань.

Озвучення пропозиції чи питання наживо здійснюється після натискання «Підняти руку» та наданої можливості шляхом підключення мікрофона. У разі озвучення питання чи пропозиції учасник обов’язково називає своє ім’я та прізвище, зазначає організацію (установу, заклад, підприємство тощо), якщо він є її представником.

При надсиланні текстового повідомлення у чаті учасник обов’язково зазначає своє ім’я та прізвище, організацію (установу, заклад, підприємство тощо), якщо він є її представником, а потім текст пропозиції чи питання.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: