Мапа порталу

Підтримка талановитої молоді: в Миколаєві стартував прийом документів для призначення студентам стипендії міського голови та міської ради

У Миколаєві стартував прийом документів для призначення стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у закладах вищої, фахової та професійної освіти.

В управлінні молодіжної політики оприлюднили перелік вимог до кандидатів.

Кандидат на отримання стипендії повинен: 

- навчатись в одному із закладів вищої освіти, закладів фахової передвищої освіти або закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва;

- відзначатись успішним навчанням за підсумками 2022-2023 навчального року;

- проживати на території м. Миколаєва;

- бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів;

- не знаходитись в академічній відпустці;

- не отримувати стипендію міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у закладах вищої освіти, закладах фахової передвищої освіти та закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва, в минулому навчальному році.

Оформлений пакет документів треба направити до 21.10.2023 року до сектору приймання, обліку та організації роботи з документами загального відділу департаменту забезпечення діяльності   виконавчих органів Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаїв, просп. Центральний 11/5 (ріг вул. Водопровідна).

Електронна версія документів (повного пакету з усіма додатками) обов’язково надсилається на електронну адресу управління молодіжної політики Миколаївської міської ради [email protected].

Телефони для довідок: 093 85 86 856, 068 10 06 338 (відділ по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради).

Конкурсний пакет документів включає:

1. Витяг із протоколу засідання вченої (педагогічної) ради, або іншого уповноваженого органу закладу освіти про висунення кандидата на здобуття стипендії;

2. Рекомендаційний лист (характеристика) – мотивоване подання, в якому визначаються особливі досягнення, підписане керівником і засвідчене печаткою навчального закладу.

До рекомендаційного листа (характеристики) обов’язково додається копія залікової книжки кандидата на здобуття стипендії або довідка в довільній формі про стан успішності навчання за підсумками двох останніх семестрів підписана керівником і засвідчена печаткою навчального закладу (у разі відсутності залікової книжки);

3. Анкета кандидата на здобуття стипендії міського голови та міської ради (Додаток 1);

4. Лист-погодження органу студентського самоврядування;

5. Копії дипломів чи грамот про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах тощо;

6. Копія паспорта студента;

7. Копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру (у разі необхідності або наявності);

8. Копія картки платника податку студента (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу, подається лише копія паспорта студента);

9. Копія виписки з банку про відкриття рахунку;

10. Згода на обробку персональних даних (Додаток 2).

Клопотання для встановлення стипендії міського голови та міської ради може бути подано громадською організацією за узгодженням відповідного закладу освіти м. Миколаєва.

Управління повідомляє, що у зв’язку з військовою агресією російської федерації та викликами, які постали перед Миколаївської міської територіальною громадою під час повномасштабного вторгнення росії, при прийнятті рішення про визначення стипендіатів пріоритет буде надаватись студентам, які брали активну участь в громадській роботі, зокрема волонтерській діяльності, спрямованій на забезпечення оборони та життєдіяльності міста.   

Фото з архіву

image

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: