Мапа порталу

У Миколаєві побудують дитячий діагностичний центр

Місто активно працює над реалізацією проєкту зі спорудження дитячого діагностичного центру на базі Дитячої лікарні № 2.

За словами начальниці управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, цей об’єкт планують звести за підтримки міжнародних донорів.

«Це не будуть бюджетні кошти. Сьогодні нас підтримують багато донорів, які готові в Україну вкладати кошти. Як приклад, відновлення травматологічного пункту, виконано якісно і в дуже короткий строк», — каже Ірина Шамрай.

Місцева влада наразі розробляє проєктно-кошторисну документацію.

Вже виконані передпроєктні роботи. Документи передані до управління капітального будівництва міської ради.

«Є візуалізація, дуже гарно виглядає. Буде сучасний діагностичний центр із бомбосховищем, підземним переходом до стаціонару. Цей проєкт уже в реалізації, а не просто на словах, — підкреслила Ірина Шамрай. — Ми маємо конкретне бачення щодо нового медичного закладу для дітей. Одна справа, коли пропонуєш донорам щось віртуальне, а зовсім інша, коли показуєш працюючий заклад, у якому здоров’я та життя тисяч маленьких пацієнтів знаходяться на першому місці»».

Зауважимо, що до війни в міській дитячій лікарні № 2 стаціонарну допомогу отримували 4 тисячі дітей на рік. Майже 2 тисячі дітей проліковано у 2022-му.

У поліклінічних відділеннях у довоєнні роки надавали медичні послуги майже 61 тисячі маленьких пацієнтів на рік. У 2022-му фахівці обстежили 30 тисяч дітей.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: