Мапа порталу

У Миколаєві перевіряють дотримання правил благоустрою території

Миколаївські районні адміністрації щотижня перевіряють дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті. 

З цією метою працівники районних адміністрацій провели обстеження територій, роз’яснювальні роботи та ряд інших заходів.  

У Центральному районі обстежили території по вулицях 3 Слобідська, Потьомкінська та Колодязна. Перевірели 25 об'єктів з питань дотримання суб’єктами господарювання вимог Правил благоустрою, в тому числі щодо укладання договорів на вивезення ТПВ. За результатами склали 6 адміністративних протоколів. 

У Заводському районі провели обстеження по вулицях Робоча, Нікольська, Бузький бульвар, О. Григор’єва, Г. Петрової. За результатами склали 19 адміністративних протоколи за статтею 152 КУпАП.

У Корабельному районі провели обстеження щодо санітарного стану вулиць приватного сектору (вул. Гагаріна, вул. Сімферопольська, вул. Сидора Білого, вул. Калиниченка, вул. Менделєєва, вул. Волгоградська, вул. Андрія Антонюка, вул. Рибна). За підсумками склали 15 адміністративних протоколів, надали 95 попереджень домовласникам та провели роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

В Інгульському районі працівники управління комунального господарства та інфраструктури здійснили обстеження території по пр. Богоявленський, вул. Космонавтів, пр. Миру. Сумісно з представником КП «Миколаївкомунтранс» провели огляд території біля продуктового ринку «Колос» (поблизу будинку побуту «Ювілейний») та на території приватної забудови по вулиці 10 Лінія.

За результатами склали 17 адміністративних протоколів, надали 9 попереджень щодо необхідності укладання договорів на вивіз ТПВ. Мешканцям приватної забудови надали роз’яснення стосовно дотримання Правил благоустрою. 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: