Мапа порталу

Знання, що рятують життя: освітяни Миколаєва пройшли тренінг з першої домедичної допомоги

Як надати першу допомогу, якщо щось трапилося з близькими чи оточуючими? Що робити в першу чергу у надзвичайній ситуації? Як зупинити кровотечу? Як тампонувати рани?

Відповіді на ці питання вчителі Миколаївської гімназії № 29 отримали від тренерів Ірини Гури і Сергія Учня під час теоретично - практичного тренінгу з надання першої домедичної допомоги при критичних кровотечах в межах проєкту First Aid Project.

Проєкт реалізується за підтримки UEFA Foundation for Children

Чи знаєте ви, що від критичної кровотечі людина може загинути за 2-5 хвилин. Від постійної не масивної - через декілька годин.

Саме тому зараз, коли в Україні іде війна, страждають люди, так важливо більшій кількості людей вміти якісно оглядати пораненого і правильно надавати допомогу.

3а 4 години насиченої роботи педагоги гімназії навчилися: накладати турнікет в будь-яких умовах, на будь-яку кінцівку собі і іншим, працювати з різними видами турнікетів; тампонувати рани різними засобами; накладати тиснучу пов’язку для зупинки некритичних кровотеч; спробували методи і способи зупинки вузлових кровотеч; дізналися і відпрацювали лайфхаки першої допомоги при кровотечах.

Манекени ділянок тіла з пораненнями дозволили якісно закріпити практичні навички.

По завершенню тренінгу всі учасники отримали сертифікати про проходження курсу.

Управління освіти дякує тренерам проєкту Respawn school Ірині Гурі і Сергію Учню, які допомагають шкільному середовищу стати безпечнішим та адаптуватись до умов війни.

 

IMAGE FOLDER (/files/2023/September2023/16092023)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: