Мапа порталу

У Миколаєві готують проєкт масштабної реконструкції водогону

У Миколаєві розробили та готують до реалізації масштабний проєкт реконструкції водопровідних мереж. Це дозволить забезпечити мешканців стабільним водопостачанням та зекономить місту кошти та ресурси на утриманні водопровідних систем.  

Про це розповів генеральний директор комунального підприємства «Миколаївводоканал» Борис Дуденко в етері ТРК «МАРТ».

Проєкт масштабний - по всьому місту планують замінити 12 ділянок водогону. Це труби діаметром від 500 мм до 1000 мм. Фінансує проєкт держава.  

«Це майже всі основні артерії міста. Будуть замінені дуже серйозні ділянки: від очисних споруд до третього підйому, від вул. Садової до вул. Архітектора Старова, також велика ділянка по проспекту Центральному. Були визначені саме ті водогони, які найбільше дошкуляють і при аваріях на яких доводиться надовго відключати від водопостачання  велику частину міста», - сказав Борис Дуденко.

Також до проєкту включена реконструкція дюкера, який пролягає під річкою Інгул і сполучає мікрорайони Соляні та Північний з центром міста.

«Це той проблемний дюкер, який є аварійний, ми довгий час намагалися його реконструювати, але нам заважали різні обставини. Найбільша з них – це відсутність коштів. На сьогодні, коли держава фінансує дані проєкти, ми повинні цим скористатися та замінити дюкер для того, щоб при аварії мікрорайони Соляні та Північний не залишилися повністю без водопостачання», - пояснив гендиректор «Миколаївводоканалу».

Права замовника передані обласній військовій адміністрації. На сьогодні вже пройдені всі експертизи, проєкти створені та розміщені на «Прозоро». Роботи розпочнуть після того, як буде обраний підрядник.

«Наша основна задача залишається в тому, щоб при реконструкції було якнайменше відключень і якнайменше людей потерпали від відсутності водопостачання», - підсумував Борис Дуденко.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: