Мапа порталу

Перші в Україні: в Миколаєві розпочали навчання майбутні помічники ветеранів

В понеділок, 14 серпня, стартувало навчання кандидатів на посаду помічника ветерана. Миколаївщина є першою областю, яка розпочала підготовку фахівців з цього напрямку. 

Навчальна програма розрахована на три тижні та відбуватиметься на базі ЧНУ ім. Петра Могили. Викладатимуть як науковці вишу, так і спеціалісти офіційних структур, пов’язаних з підтримкою ветеранів. Після навчання кандидати складатимуть іспит, далі - офіційне працевлаштування. 

Перша група кандидатів налічує 28 осіб з усієї області. Процес підготовки фахівців буде системний. Наступні групи розпочнуть навчання одразу після набору достатньої кількості заявок. Згідно концепції проєкту “рівний-рівному”, з усіх заявок відбираються кандидати, які мали подібний з ветеранами досвід та зможуть краще їх зрозуміти та допомогти. Після навчання помічники будуть працевлаштовані в своїх громадах.

Нагадаємо, що пілотний проєкт з підготовки фахівців, які здійснюватимуть сервісний супровід ветеранів, реалізується наразі в чотирьох областях: Вінницькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Львівській. Головним завданням помічника стане всебічна допомога українським захисникам і захисницям, які повертатимуться з фронту та служби додому. 

 

IMAGE FOLDER (/files/2023/August/14082023)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: