Мапа порталу

У Миколаєві поновив роботу Барнахус - центр для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками

У Миколаєві поновив роботу Барнахус - центр для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками.

Днями заклад у нашому місті відвідали заступник Міністра юстиції України, голова Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх Олександр Банчук разом з керівницею програми захисту дітей Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джин Чой. 

Про це повідомили в Миколаївському міському центрі соціальних служб.

У Миколаєві також відбулася робоча нарада з представниками місцевої влади, правоохоронних органів та громадських організацій. Сторони обговорили питання щодо надання підтримки дітям, які постраждали від насильства або були свідками насильницьких дій.

Продовження роботи центру є важливим для підтримки дітей півдня України. І попри безпекову ситуацію, прийнято рішення відновити в ньому роботу.

Центр захисту соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства (модель «Барнахус») надає комплексну соціальну, психологічну, правову, медичну й інші види допомоги та послуги дітям – потерпілим та свідкам у провадженнях щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних із насильством.

Діяльність Центру спрямована на дітей віком до 18 років.

Проєкт «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства» імплементується Право на здоров'я@healthright_international в Україні за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН@unicef_ukraine у співпраці з Міжвідомчою координаційною радою та@mykolaiv.rada

image


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: