Мапа порталу

Як працюватимуть школи Миколаєва в новому навчальному році

65 відсотків миколаївських школярів хочуть навчатися в очному форматі. Такі результати моніторингу, проведеного управлінням освіти міської ради. 

За словами начальниці управління Ганни Личко, на новий навчальний рік розглядають різні шляхи організації навчального процесу. Планують як очний, так і дистанційний режими, крім того, можлива змішана форма, що поєднує обидва варіанти.  

У 38 закладах міста є підвальні приміщення, що можуть слугувати найпростішим укриттям. На базі цих шкіл планують організувати очне навчання. При цьому адміністрація буде враховувати кількість учнів, які хочуть відвідувати заклад, і за потреби впроваджувати змішаний формат навчального процесу.

Опрацьовується можливість на базі відкритих шкіл навчати учнів з інших закладів у другу зміну.

Загалом у Миколаєві 68 закладів загальної середньої освіти. З них 24 ліцеї, 41 гімназія, 2 початкові школи та спецшкола для дітей з порушеннями зору.

За період повномасштабної війни суттєво змінилася кількість та  контингент учнів. Якщо до війни в миколаївських школах навчалися 45 тис. дітей, то зараз 43 тис. З них 515 дітей - із тимчасово окупованих територій, 394 - із зони активних бойових дій, 247 - із числа тимчасово переміщених.

Найгірша ситуація з набором перших класів. У 2021-2022 роках за парти в школах Миколаєва сіли 4692 першачки. На 2023-2024 роки подано 2764 заяви. 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: