Мапа порталу

У Миколаєві безкоштовно видали понад 3 млн. буханок хлібу та майже 2 млн. бляшанок консерви

У Миколаєві 16 квітня минулого року почала діяти програма World Food Programme (WFP) щодо видачі соціального хліба та консерви. За ці 10 з половиною місяців було роздано більше 3 млн буханок хлібу та майже 2 млн бляшанок консерви. Для забезпечення потреб містян до співпраці долучались хлібзаводи з трьох міст - Миколаєва, Києва та Дніпра. 

Кількість пунктів видачі по місту на піку роботи програми перевищувала 50. Це були і територіальні центри надання допомоги, і заклади  освіти та культури (школи, дитсадки, бібліотеки, будинки культури), і підприємства тощо. 

Була створена система контролю видачі гуманітарної допомоги у вигляді продуктових карток. 

Хочемо подякувати нашим партнерам за плідну співпрацю. WFP - за надання ресурсів, ГО «Тарілка» і БФ «Щедрик» - за координацію роботи програми, а миколаївським волонтерам - за допомогу з дистриб‘юцією.

Наразі пріоритети з надання харчової допомоги змінюються в сторону Херсонщини та територіальних громад Миколаївщини, які потерпають від обстрілів. Так, програма продовжить свою роботу в 14 ТГ Миколаївщини та на всій деокупованій частині Херсонщини.

У зв'язку  з цим  з 1 березня 2023 року в Миколаєві припиняє свою роботу  програма щодо видачі хлібу та консервів від WFP.

Разом з тим відмітимо, що Миколаїв і надалі буде забезпечено харчовою допомогою від WFP, але використовуючи інші інструменти підтримки.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: