Мапа порталу

"Використовуємо весь наш досвід для допомоги Миколаєву", - програмний менеджер ПРООН Нільс Крістенсен

“Дуже приємно спостерігати, як швидко ми в Україні рухаємось від гуманітарної роботи до відновлення”, - менеджер Програми ООН з відновлення та розбудови миру в Україні (ПРООН) Нільс Крістенсен на презентації результатів першого етапу розробки Генплану Миколаєва.

Пан Крістенсен нагадав, що ПРООН вже 30 років працює з урядом України. Тривала співпраця поєднує агентство і з нашим містом. ПРООН допомагає населеним пунктам сходу та півдня України, які найбільше постраждали від війни. 

“Ми використовуємо весь наш досвід реалізації різних проєктів, щоб застосувати його в Миколаєві. Також раді зробити свій внесок у роботу групи #UN4Mykolaiv, що допоможе відновити зруйноване війною місто”, - каже Нільс Крістенсен.

Команда ПРООН активно співпрацює з міською владою, зокрема, в питаннях пошуку донорів для відновлення Миколаєва, безперервного надання адміністративних послуг, впровадження проектів психологічної та соціальної допомоги. 

Наше місто є учасником ініціативи «Мери за економічне зростання», яка реалізується у партнерстві Європейського Союзу та ПРООН. У рамках ініціативи розробляють комплексну програму економічного розвитку Миколаєва, що стане однією зі складових Генерального плану.

Велику увагу приділяють відновленню та розвитку освітньої інфраструктури. Як стало відомо на початку лютого, Програма розвитку ООН в Україні запустила проєкт, що передбачає проведення ремонтних робіт у п’ятдесяти школах, які зазнали пошкоджень внаслідок повномасштабного російського вторгнення, у різних містах, в тому числі, й Миколаєві. 

Відчувають підтримку і заклади охорони здоров’я міста. Команда ПРООН спільно з міською владою працює над пошуком машин “швидкої” та використанням можливостей телемедицини для наших лікарень, передає медзакладам обладнання, необхідне для безперебійної роботи в зимовий період.

Дякуємо нашим друзям та партнерам!

image

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: