Мапа порталу

Що робити, якщо втратили контакт з українським телебаченням

У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.
У разі аварії на мережах і відсутності сигналу в FM — перемикайтеся на середні хвилі в АМ-діапазон (чи СХ на старих приймачах) на частотах AM — 1278 кГц, 1404 кГц, 657 кГц та 873 кГц.
Нижче — перелік частот радіо та лінки на соцмережі Суспільного Мовлення у регіонах. Зберігайте, щоб завжди залишатися на зв’язку із Суспільним.
Нагадаємо, Суспільне мовлення продовжує безперервний 18-годинний інформаційний марафон та оперативно інформує про війну Росії проти України на:
• всіх 24 регіональних телеканалах Суспільного (UA: МИКОЛАЇВ, UA: ВІННИЦЯ, UA: ХАРКІВ тощо);
• Українському радіо (в FM та AM діапазонах (чи середньохвильовому діапазоні на старих приймачах) на частотах 549 кГц, 657 кГц, 873 кГц та 1404 кГц по всій країні;
• на сайті, ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ та на ОТТ-платформах;
• а також на діджитал-платформах Суспільне Новини. Окрім сайту, команда діджиталу оперативно повідомляє про російську агресію в Україні в соцмережах Telegram, Facebook, Instagram, Youtube, Viber, а також Twitter англійською мовою для міжнародної аудиторії.

 

IMAGE FOLDER (/files/2023/February2023/070223)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: