Мапа порталу

Миколаївська рапіристка Ольга Калкутіна у складі збірної України увійшла до четвірки найсильніших на Кубку світу серед юніорок.

Командні змагання Кубка світу з фехтування на рапірах серед юніорок «Vladimir Ma?urani? Memorial» відбулись 22 січня у Хорватії (м.Загреб).

Команда збірної України, до якої входить вихованка миколаївської СДЮСШОР з фехтування Ольга Калкутіна, посіла четверте місце.

Україна розпочала турнір з перемоги в 1/8 над Данією (45:14). Після цього наші дівчата у напруженому протистоянні змусили скласти зброю команду Франції.

Поступившись у півфіналі першому номеру посіву і майбутньому переможцю змагань США (16:45), наші дівчата у поєдинку за бронзу не змогли підібрати контраргументи для збірної Польщі (33:45).

Отже, український квартет у складі якого була Ольга Калкутіна завершив турнір на четвертому місці серед 14 команд.

Тренерський склад: Ольга Ткач, Лариса Павленко.