Мапа порталу

Олександр Сєнкевич взяв участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі

Сьогодні міський голова Олександр Сєнкевич взяв участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Він був одним зі спікерів дискусії, присвяченої відновленню країни.

Під час свого виступу міський голова розповів, з якими викликами Миколаїв зіштовхнувся з початком повномасштабного вторгнення росії. Він нагадав, що до звільнення Херсона наше місто майже кожного дня обстрілювали терористи: забороненими касетними снарядами та ракетами різного типу, були також спроби оточення міста регулярними військами країни-терориста.

Усе це призвело до жертв серед цивільного населення та значних руйнувань міської інфраструктури. Зокрема, було зруйновано низку шкіл, житлових будинків та підприємств, а ще більше - пошкоджено. Також російські війська пошкодили стратегічний водопровід, залишивши місто без централізованого водопостачання.

У цілому збитки від російської агресії склали близько 900 млн євро. Мер зазначив, що інформація про всі пошкоджені об'єкти нанесена на окремий шар геоінформаційної системи.

Та Миколаїв і його мешканці мужньо витримали російські удари.

Місцева влада взяла на себе дуже велику відповідальність під час війни. Ми почали будувати фортифікаційні споруди для нашої армії, наші трактори витягати з полів боїв підбиту ворожу техніку, ми її ремонтували і передавали нашим військовим, - зазначив Олександр Сєнкевич.

Він наголосив, що місто встояло завдяки тому, що всі об’єднались і працювали єдиним фронтом.

Люди часто кажуть, що Миколаїв втримав південь України. Я на це зазвичай відповідаю так: ми не думали багато про це, ми просто діяли. Коли потрібна була допомога - звертались до наших друзів та міжнародних партнерів. І вони нам допомагали, - підкреслив міський голова.

Олександр Сєнкевич подякував нашим партнерам за надану допомогу і зазначив, що міська влада вже працює над планом повоєнної відбудови.

Зокрема, наразі за участі міжнародних експертів розробляється новий генплан. Він враховуватиме думки містян щодо подальшого розвитку та передбачатиме відновлення інфраструктури.

 

IMAGE FOLDER (/files/2023/January2023/19012023)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: