Мапа порталу

Міському пологовому будинку №1 передали нове авто швидкої допомоги

Міському пологовому будинку №1 передали нове авто швидкої допомоги. Сучасний транспорт придбали за допомоги міжнародних партнерів.

Директорка закладу Дар’я Герман розповіла, що станом на початок війни заклад не мав автомобілів швидкої допомоги. “Це було для нас нагальним питанням, особливо, коли запровадили комендантську годину, а лікарі мали пересуватися містом. До того ж, ми залучали медиків з інших лікарень, привозили вагітних”, - каже вона.

Пологовий №1 єдиний серед пологових будинків міста цьогоріч надає мобільну паліативну допомогу. Фахівці супроводжують жінок, які мають онкопатологію. Для цього теж необхідний спецтранспорт, зокрема, щоби залучити якомога більше фахівців, перевезти спецобладнання.

Документи на "швидку" колективу передав керівник Гуманітарного штабу Центру підтримки бізнесу та “Rotary Club Mykolaiv” Артем Ващиленко. Він зауважив, що машина пройшла техогляд і готова до роботи. 

«Автівка придбана в Європі. Перед перетином українського кордону пройшла повне технічне обслуговування. Впевнені, що зможемо продовжити таку роботу і для інших медичних закладів», - підкреслив він.

Дякуємо благодійникам за підтримку миколаївців!

Фото інтернет-видання "Svidok Info"

 

IMAGE FOLDER (/files/2023/January2023/20012023_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: