Мапа порталу

«Ми вже над цим працюємо», - Олександр Сєнкевич про перспективу повної заміни мереж водопостачання у Миколаєві

Міський голова Олександр Сєнкевич в ефірі ТРК «НІС-ТБ» розповів про перспективи повного відновлення мереж водопостачання у Миколаєві.

за словами мера, слід розуміти, що процес триватиме не один рік. Є два аспекти - фінансовий та технічний. Щодо фінансового, кошти наразі шукають. Цим питанням активно займається, зокрема, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, народні депутати від Миколаївщини.

«Наскільки мені відомо, за ініціативи депутата Давида Арахамії в державному бюджеті на наступний рік закладені кошти для Миколаєва. Думаю, краще, якщо про це розкаже сам голова ОВА, адже він про це піклувався, і кошти будуть спрямовані з державного бюджету в обласний», - пояснив Олександр Сенкевич.

Сторони вже обговорювали механізм співпраці. Місто передаватиме аварійні ділянки водогону обласному управлінню капітального будівництва, а після ремонту їх знову повертатимуть на баланс міського КП. Це контрольований та простий спосіб використання коштів.

Технічні аспекти потребуватимуть часу: виконуючи ремонтні роботи, треба спочатку перемкнути споживачів на іншу гілку водогону, щоб люди не залишились зовсім без води. Деякі труби мінятимуть повністю, інші можна санувати.

«Ми до цього вже готуємось», - підсумував мер.

Він додав, що місто налагодило плідну співпрацю з однією із благодійних організацій, яка також погодилась профінансувати частину робіт із заміни мережі водогону.

Аби уникнути питань, пов?язаних з корупційними ризиками, поганими підрядниками тощо, міський голова наполягає: всі організації, які виділяють грантові кошти, мають можливість самостійно обрати підрядника, профінансувати закупівлю обладнання, перевірити якість робіт.

Місто готове підключатись на етапі контролю якості.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: