Мапа порталу

У Миколаєві планують продовжити на 2023 рік термін дії програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян

Про це йшлося 21 листопада на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури та спорту.

Як розповів директор департаменту архітектури та містобудування Андрій Цимбал, у поточному році програма не реалізована через військову агресію росії.

“На 2022 рік з міського бюджету на співфінансування було виділено понад 23 млн грн. Кошти не використані. Пропонується продовжити програму зі змінами та доповненнями на 2023 рік”, - каже посадовець.

На даний час майже 300 миколаївських родин претендують на отримання пільгових молодіжних кредитів. На думку Андрія Цимбала, їх кількість зростатиме.

Директор Миколаївського регіонального управління Держмолодьжитла Василь Федорончук додав, що перелік учасників програми збільшиться за рахунок родин вимушених переселенців, військових.

“Нам треба добудувати житловий об’єкт з високим ступенем готовності, що розташований в мкрн Північному. І надати можливість сім’ям отримати власне житло. Там ще залишається більше 30 вільних квартир, які ми теж маємо профінансувати”, - каже він.

Слід зауважити, що в Державному бюджеті на 2023 рік також закладено кошти на співфінансування молодіжного житлового кредитування.

Заслухавши доповідачів, члени комісії одноголосно рекомендували винести на сесію проєкт рішення щодо продовження терміну дії та внесення змін до програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: