Мапа порталу

Планування майбутнього: Миколаїв долучився до міжнародного проєкту відбудови українських міст

Європейська економічна комісія ООН (UNECE) допомагатиме відновленню України після війни. Так, залучені комісією фахівці підтримали реалізацію пілотного проєкту щодо створення плану реконструкції Харкова. Над Генеральним планом міста працюють британські експерти на чолі з видатним архітектором Норманом Фостером.

Завдячуючи багаторічному успішному досвіду співробітництва з міжнародними організаціями, Миколаєву теж вдалося долучитися до проєкту з відбудови українських міст.

На початку осені UNECE додатково запросила міжнародних архітекторів, щоби допомогти Миколаєву розробити перспективний Генеральний план нашого міста.

Координує цю роботу глобальна дизайнерська та архітектурна компанія «One Works» (Італія).

Іноземні партнери разом із миколаївськими фахівцями одразу приступили до роботи. Слід відзначити, що тут стали в нагоді напрацювання Миколаєва у сфері геоінформаційних даних, які планово створювалися міською владою з 2018 року.

Наразі «One Works» та залучені експерти виконують збір та аналіз матеріалів діючих планувальних документів, проводять фахові консультації з місцевими спеціалістами, досліджують економічну складову Миколаєва.

Паралельно проводиться соціологічне дослідження думки містян щодо створення Генерального плану.

Крім того, розпочата робота з аналізу можливих варіантів п’яти пілотних проєктів для Миколаєва. Розробки пілотних проєктів конкретних територій включать до матеріалів та рішень Генерального плану.

У процесі роботи над важливим для міста документом особлива увага — прозорості, відкритості та залученню зацікавлених представників громади. З цією метою UNECE планує запустити спільний для Харкова та Миколаєва сайт, що максимально широко інформуватиме містян про всі етапи розробки.

При нагоді вчергове запрошуємо миколаївців долучитися до планування майбутнього нашого міста. За цим посиланням ви знайдете анкету. Щоби її заповнити, достатньо біля шести хвилин. Думка кожного важлива. Від усіх нас залежить, яким стане Миколаїв після війни.

image


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: