Мапа порталу

Сума збитків МКП «Миколаївводоканал» від ворожих обстрілів вже перевищила 20 мільйонів гривень

За попередніми підрахунками, сума збитків МКП «Миколаївводоканал» від ворожих обстрілів вже перевищила 20 мільйонів гривень.

Про це розповів директор підприємства Борис Дуденко, повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.
Найбільше від обстрілів страждають споруди водозабезпечення та водовідведення в Корабельному та Інгульському районах, проте спеціалісти підприємства намагаються все швидко полагодити.
«Ми спілкуємося з усіма можливими донорами, які допоможуть відновити об’єкти. З Посольством Данії, Європейським інвестиційним банком, Червоним Хрестом тощо. Також підключаються небайдужі донори з різних країн – Чеської Республіки, Австрії, Німеччини», - запевнив директор МКП «Миколаївводоканал».
Як зазначив начальник насосних станцій Тимофій Прокопенко, було прийнято рішення відновити всі технологічні водопроводи для безперебійної подачі води одному із районів Миколаєва.
«Приблизно буде демонтовано 10-12 метрів старих труб, а на заміну поставлять нові труби та нову запірну арматуру. На сьогодні всі насосні станції працюють в цілодобовому режимі та безперебійно. Аварійних ситуацій немає, проте ми все одно намагаємося їх попередити. Таким чином, проводимо плановий ремонт, як на даній станції», - сказав Тимофій Прокопенко.
Директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко також повідомив, до початку війни було декілька амбітних планів щодо відновлення комунікацій. Проте, наразі їх дещо розділено. Ті проєкти, які можливо втілити – будуть реалізовуватися. Щодо інших, які потребують роботи в небезпечних місцях, то їх призупиняють та планують відновити, коли буде менше ризиків.
Крім того, Борис Дуденко додав, що під час виконання робіт постраждало п’ять співробітників підприємства. Вони отримали поранення різного ступеню тяжкості.
«Також не треба виключати фактор психологічного впливу на наших людей, які знаходяться на своїх робочих місцях під обстрілами. Ми намагаємося облаштовували місця, які будуть безпечні для того, щоб люди могли перебувати там під час обстрілів», - сказав він.

Зі свого боку машиніст однієї зі станцій МКП «Миколаївводоканал» Ірина Нотич розповіла, що під час вибухів в одному з районів Миколаєва в споруді декілька разів вилітали вікна. Зараз більшість вікон заклеєно плівкою. Надалі, щоб уникнути замерзання води в трубах та забезпечити безперебійну роботу взимку, будуть встановлені нові шибки.

 

IMAGE FOLDER (/files/2022/23062022_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: