Мапа порталу

Громади міст-побратимів підтримують миколаївців

Міста-партнери Миколаєва підтримують український народ у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність держави!

На адресу міської ради та міського голови надійшли листи від муніципалітетів наших міст побратимів. 

На Марш підтримки України вийшли жителі міста Бурса, район Нілюфер (Туреччина).

"Зараз не час бути аполітичними! Якщо у вас немає позиції, ви підтримуєте путіна", - заявили учасники Маршу.

Дякуємо нашим друзям - жителям міст Люблін (Польща), Кутаїсі та Батумі (Грузія), Пряшів (Словаччина), Бурса (Туреччина)! 

Ваша підтримка важлива.

Разом за Україну!

 

 

image

image

Мер Батумі 

Арчіл Чіковані

Від свого імені та від імені співгромадян хочу висловити найглибші співчуття та скорботу у зв’язку з бойовими діями, що тривають в нашій дружній Україні та завдають величезної шкоди невинним людям.

Я хотів би висловити своє співчуття та турботу всім постраждалим родинам. Від імені Батумі я передаю нашу надію, що найближчим часом на всій території Україні буде відновлено мир.

Шановний колего, я ще раз хотів би підтвердити нашу підтримку та солідарність. Бажаю вам терпіння і витримки в такі важкі часи.

Слава Україні!

 image

 

Андреа Турчанова

Мер м. Пряшів, Словаччина

З глибоким сумом у серці ми стежимо за подіями, які відбуваються у вашій країні, у вашому регіоні, у вашому місті. Донедавна для нас було немислимо, що Російська Федерація зможе в такий важкий період економічної кризи та наслідків пандемії під маскою, сповненою брехні та фальшивих надій, насильницьким шляхом війни пійти проти України та пропагувати свої думки та погляди

Я хотіла би висловити вам нашу повну підтримку від імені всіх жителів Пряшова. У нашому місті також проживає та навчається декілька тисяч українців, яким ми разом із нашими навчальними закладами, а також місцевою державною адміністрацією простягаємо руку допомоги.

Я хочу, щоб ви знали, що ми твердо з вами і віримо, що ви, ваше місто і ваші громадяни постраждаєте якомога менше, і молимося, щоб ви не страждали взагалі. Але разом з державною адміністрацією ми готуємо житло для громадян України, які були змушені покинути свої домівки в результаті війни, і зробимо все можливе, щоб якомога швидко полегшити ваш біль, який ви зараз відчуваєте.

Місто Пряшів з вами.

Слава Україні!

image

Йосеб Хахалеішвілі

мер м. Кутаїсі

Шановний міський голово, шановні українські друзі, від імені міської ради Кутаїсі прийміть нашу підтримку в цей важкий час.

Військова агресія Росії проти України є абсолютно нестерпною. 

Ми цінуємо наші партнерські стосунки і завжди готові бути союзником, сусідом, партнером у боротьбі проти країни-окупанта. Ми підтримуємо суверенітет та територіальну цілісність України!

Ми переконані, що успіх на вашому боці!

Господи, благослови український народ!

Слава Україні!

image

Тургай Ердем

Мер Нілюферу, Туреччина

Туреччина засуджує будь-які дії, які порушують суверенітет України, і підтверджує свою відданість збереженню політичної єдності та територіальної цілісності України.

Ми бажаємо термінового вирішення цього конфлікту та встановлення миру. 

Нілюфер, як сердечний союзник міста-побратима Миколаєва, завжди готовий допомогти та запропонувати допомогу в рамках міжнародного права.

Завжди дотримуючись принципу Мустафи Кемаля Ататюрка, «ми продовжуємо нашу роботу за мир вдома та мир у світі», з духом дружби, свободи та солідарності в наших серцях проти розпалювання війни, гноблення та ворожості;

Ми стоїмо за наше місто-побратим Миколаїв!

image 

 

 

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: