Мапа порталу

Виконком погодив рішення про внесення змін до бюджету міста

Виконком погодив рішення про внесення змін до бюджету громади на 2022 рік. Як поінформувала директорка департаменту фінансів міськради Віра Святелик, йдеться про кошти у сумі 33 млн грн, що становлять частину вільного залишку субвенції з державного бюджету на виконання програми соціально-економічного розвитку території. Кошти надійшли в кінці минулого року та залишились у бюджеті громади. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

5 млн грн - на придбання мультимедійної техніки для шкіл міста;

18 млн грн - на реконструкцію фонтану на площі біля облдержадміністрації;

майже 10 млн грн - на капітальний ремонт спортивних майданчиків у Заводському районі.

Крім того, ще 24 млн грн пропонується спрямувати на придбання комунальної техніки у лізинг. Це теж кошти субвенції державного бюджету. 

1,5 млн грн спрямують на підтримку територіальної оборони шляхом виділення коштів на внески в статутний капітал (з них 500 тис грн - виконкому, КП “Миколаївпастранс” та КП “Миколаївелектротранс”; 1 млн грн - департаменту ЖКГ для одержувачів коштів, які є у їх підпорядкуванні). 

Як прокоментував міський голова Олександр Сєнкевич, таке рішення було прийнято під час спільної наради з  представниками територіальної оборони міста.

"Ми спитали представників тероборони, що їм потрібно, і вирішили, яким чином зробити це якнайшвидше. Бо вони також повинні все закупляти через тендерну процедуру, а ви знаєте, скільки часу треба для проведення тендеру. Тож прийнято рішення, що ми розподілимо кошти на підприємства, які своєю господарською діяльністю можуть придбати все необхідне та передати в користування нашим підрозділам тероборони", - зазначив Олександр Сєнкевич.

 

IMAGE FOLDER (/files/2022/02_2022/23022022)

 

  

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: