Мапа порталу

У Миколаєві почалася підготовка до відзначення ювілею з дня народження Менахем-Мендла Шнеєрсона

5 квітня виповнюється 120 років з дня народження духовного лідера єврейського народу Менахем-Мендла Шнеєрсона. Відомий усьому світу Любавицький ребе народився в 1902 році у Миколаєві. З нагоди ювілейної дати наше місто прийматиме у себя поважних гостей з різних областей та країн, також заплановано провести ряд святкових заходів.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Питання підготовки святкування ювілею обговорили сьогодні на організаційному комітеті за участі представників виконавчих органів міської ради, громадських організацій, керівників культурних осередків тощо. Очолив комітет Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. 

Під час першого засідання присутні окреслили загальний план заходів. Так, до ювійлейної дати пропонується створити туристичні маршрути з екскурсіями, під час яких розповідатимуть про життя Менахем-Мендла Шнеєрсона та історію єврейської громади міста, проведення музейних виставок, наукової конференції, святкових прийомів та концертів тощо. Також на честь 120-річчя Любавицького ребе мають намір створити пам'ятну медаль і поштову марку. Йшлося й про інформаційну кампанію, зокрема, створення сайту з розкладом культурних подій.

"Ці дні - гарна можливість розповісти усьому світу про Миколаїв, познайомити гостей з історією нашого міста, привернути увагу до туристичних можливостей, його місцевих родзинок". - зазначив головний рабин Миколаєва та області Шолом Готтліб.

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2022/02_2022/15022022_4)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: