Мапа порталу

Найкраще - дітям: у Миколаєві вихованці дитячих будинків сімейного типу отримали ноутбуки

У Миколаєві дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ) подарували ноутбуки, які допоможуть вихованцям краще навчатися.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Комп'ютери придбали в рамках міської комплексної програми "Діти Миколаєва". Техніку родинам вручили сьогодні, 14 січня, віцемер Анатолій Петров, депутатка міської ради Олена Кісельова та начальниця Служби у справах дітей Юлія Кравченко.

Представники влади подякували батькам-вихователям за їх щоденну натхненну працю, любов та турботу про дітей, побажали міцного здоров’я, сяючих посмішок, а вихованцям - щасливого дитинства.

Серед присутніх цього дня була і нова родина, яка створила дитячий будинок сімейного типу. 

"Приємна і важлива подія - створення ще одного ДБСТ. Тепер у Миколаєві їх 12, стільки ж, як і прийомних сімей". - зазначає у коментарі начальниця Служби у справах дітей Юлія Кравченко. - "Ми дуже раді поповненню нашої великої родини, які беруть на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зі свого боку Миколаївська міська рада робить все для того, щоб підтримати такі сім'ї. У місті працює програма "Діти Миколаєва". І вона унікальна: окрім обо'язкових заходів маємо змогу виділяти кошти на вирішення соціально-побутових питань, наприклад, які виникли у зв'язку з пандемією коронавірусу. Сьогодні вручили родинам ноутбуки, аби дітки за потреби мали змогу навчатися дистанційно".

Депутатка міської ради Олена Кісельова додала, що міська влада продовжуватиме підтримку програми, фінансування  передбачено у бюджеті.

"Реалії сьогодення такі, що кожній родині сьогодні потрібен ноутбук для навчання. Ми розуміємо, що одного замало на велику сім'ю, але початок покладено. Є підтримка депутатського корпусу. Питання вирішується послідовно. Миколаївці - велика єдина родина, і ми маємо допомагати один одному".  - резюмувала Олена Кісельова.

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: