Мапа порталу

Олександр Сєнкевич привітав пари, які уклали «Шлюб за добу» в п’яту річницю існування послуги

У Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій відзначили п’яту річницю проєкту "Шлюб за добу". 13 січня на Свято Маланки такою послугою скористались чотири пари.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Перший шлюб у рамках пілотного проекту Міністерства юстиції "Шлюб за добу" уклала пара 13 січня 2017 року. Відтоді послугою скористались близько 2 тисяч пар. У Палаці урочистих подій кажуть, попит на неї триває.

13 січня 2022 року шлюб уклали чотири пари.

Привітали молодят міський голова Олександр Сєнкевич, заступник голови ОДА Георгій Решетілов та заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Роман Возняк.

"Дуже добре, що в Миколаєві цей проєкт успішно працює. Вітаю з цим усіх, хто п’ять років втілює його в життя. Вам, дорогі молодята, бажаю любові та щастя. Поважайте один одного, підтримуйте у всьому і цінуйте кожну мить разом. А ще – будуйте свою родину в Миколаєві, і нехай усе у вас вдається", - звернувся до присутніх Олександр Сєнкевич.

На урочистості завітали і колядники, які привітали всіх з Різдвяними святами, а молодятам побажали щастя, добробуту й довгих років разом.

 

IMAGE FOLDER (/files/2022/14.01.2022.1407)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: