Мапа порталу

З турботою про старше покоління: підопічних міського будинку милосердя ім. Святого Миколая привітали з новорічними святами

5 січня підопічних міського геріатричного будинку милосердя імені Святого Миколая привітали з Новим роком та Різдвом Христовим. За доброю традицією, що існує від початку заснування закладу, з подарунками сюди прийшли представники міської влади та духовенства.

Підопічні були раді візиту гостей та щиро дякували за те, що про них не забувають. Колектив підготував святкову програму з колядками.

Заступник міського голови Анатолій Петров і директор департаменту праці та соціального захисту Сергій Василенко передали теплі побажання міцного здоров'я від міського голови Олександра Сєнкевича. Також висловили вдячність працівникам закладу, які стали для підопічних сім'єю.

Нині у будинку милосердя проживають 38 громадян, найстаршій з них - 96 років. 

"Багато років поспіль на свята до нас приїжджають гості, аби подарувати частинку сімейного затишку, дати відчути цим людям, що їх не забувають". - розповідає керівник закладу Володимир Власов. - "Завдяки маленьким радощам, турботі та увазі, підопічні почувають себе потрібними."

Володимир Власов зазначив, що міська влада всіляко допомагає покращувати умови перебування городян і впродовж 2021 року тут зроблено чимало корисних справ. Так, завершили будівництво оглядового майданчика з фонтаном для відпочинку підопічних, проклали з'їзд для пожежних машин, триває благоустрій прилеглої території.

"Заклад поступово розширюється - напроти придбали частину будинку. Минулого року з міського бюджету виділили кошти на ремонт кімнатВже скоро в оновлені приміщення перемістять адміністративний персонал. Звільнені кімнати плануємо також відремонтувати та заселити туди громадян". - додав віцемер Анатолій Петров. 

Завдяки цим заходам геріатричний будинок милосердя імені Святого Миколая може стати оселею для ще 20 самотніх громадян, які, на жаль, лишилися без турботи рідних. 

 

IMAGE FOLDER (/files/2022/05012022_1)

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: