Мапа порталу

Бюджетні слухання щодо проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2022 рік

18 грудня 2021 року відбудуться бюджетні слухання щодо проєкту бюджету Миколаївської міської  територіальної громади на 2022 рік.

Місце проведення – великий зал будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради (вул. Адміральська, 20) та платформа Zoom (посилання: https://us02web.zoom.us/j/83946089169)

На період запровадження «червоного рівня» епідемічної небезпеки на території міста Миколаєва вхід до адміністративної будівлі можливий для осіб, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена корона вірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою однодомної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Початок – 10:00 (початок реєстрації учасників – 09:15). При собі обов’язково мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

З проєктом бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2022 рік можна ознайомитися на офіційному сайті Миколаївської міської ради в розділі «Головна»/«Про місто»/«Бюджет міста»/«Проєкт бюджету»/«2022 рік».

Пропозиції головних розпорядників бюджетних коштів до проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2022 рік розміщені на сайті департаменту фінансів Миколаївської міської ради (depfin.mkrada.gov.ua) у розділі «Бюджет міста».

Пропозиції до проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2022 рік приймаються департаментом фінансів Миколаївської міської ради до 17:00 години 17 грудня 2021 року на електронну адресу [email protected] або на поштову адресу вул. Адміральська, 20, м. Миколаїв, 54001 в електронному або паперовому вигляді.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: