Мапа порталу

Віталій Луков: рівень вакцинації від COVID-19 в Миколаєві вищий, ніж середній показник по Україні

Рівень вакцинації від коронавірусу в Миколаєві перевищує аналогічний показник  по країні. На цьому сьогодні наголосив перший віцемер Віталій Луков під час апаратної наради.

- Миколаїв є прикладом для інших міст, - зазначив Віталій Луков. – Рівень вакцинації в Миколаєві досить серйозно переважає і обласний, і державний показники.

Так, наразі два щеплення вже зробили 153092 особам, одне щеплення отримали 176525 миколаївців, що становить майже 40% та понад 45% населення відповідно.

Активно проводиться вакцинація вагітних та дітей від 12 до 18 років. За інформацією начальника управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, вже щеплено понад 1 тис. дітей та більше 150 вагітних.

А віцемер Анатолій Петров повідомив, що наразі вакциновано майже 100% педагогічних працівників шкіл, 96% працівників дитячих садків, 89% працівників закладів культури та 86% працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Сьогодні лише 2 школи переведено на дистанційну форму навчання, сталося це через випадки захворювання на коронавірус.

- Відзначу, що 17 департаментів та управлінь міської ради мають 100 відсотків вакцинованих працівників. У решти структурних підрозділів міської ради показник вакцинації складає 80-95 відсотків. Фактично, по виконавчим органам міської ради питання вакцинації закрито, не вакцинованими залишились лише ті люди, які мають протипоказання, - сказав Анатолій Петров. – Що стосується комунальних підприємств, то є такі, де рівень вакцинації складає майже 100 відсотків, і є такі, де цей показник складає 70-80 відсотків. Думаю, що до Дня Святого Миколая рівень вакцинації досягне відмітки у 100 відсотків.

 

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

  

IMAGE FOLDER (/files/2021/11_2021/291121_2)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: